Turniej tenisa stołowego w OSP Opalenica o Puchar Burmistrza Opalenicy

O tym, że w opalenickich strażakach drzemie duch sportowej rywalizacji wiemy nie od dziś. Nie inaczej było w sobotę 10 marca. W tym dniu o godzinie 14:00 w hali OSiR w Opalenicy przy ulicy Parkowej rozpoczęto turniej tenisa stołowego OSP Opalenica o Puchar Burmistrza Opalenicy. Do rywalizacji stanęło 9 zawodników w różnym wieku. Mecze rozegrano na zasadzie „każdy z każdym” do trzech wygranych setów. Podczas gry nie brakowało dobrego humoru i sportowej rywalizacji. Po zakończonych meczach podsumowano wszystkie punkty i przystąpiono do wręczania pamiątkowych dyplomów i pucharów za zajęcie trzech najwyższych miejsc:

1 miejsce – Kaczmarek Tomasz
2 miejsce – Cyprian Maciej
3 miejsce – Meler Maciej

Serdeczne podziękowania należą się Prezesowi Miejskiego Klubu Tenisa Stołowego w Opalenicy – Panu Januszowi Tomczakowi za organizację, opiekę sędziowską podczas turnieju i ufundowanie nagród dla każdego zawodnika, Krzysztofowi Tomczakowi za opiekę sędziowską oraz Naczelnikowi OSP Opalenica Panu Mieczysławowi Koniecznemu za organizację turnieju. Podziękowania należą się także Burmistrzowi Miasta i Gminy Opalenica za ufundowanie pamiątkowych pucharów i dyplomów dla zwycięzców.

Wszyscy zawodnicy startujący w turnieju stwierdzili, iż nie mogą doczekać się następnego takiego wydarzenia sportowego !!