Turniej piłkarski im. druha Stanisława Majchrzaka

Już po raz czwarty OSP Opalenica zorganizowała turniej piłki nożnej dla drużyn pożarniczych. Wzięły w niej udział nie tylko jednostki ochotnicze, ale swoich sił próbowali również zawodowcy z Grodziska Wielkopolskiego oraz motocykliści Lecha.

Turniej otworzył jeden z synów zmarłego druha Stanisława Majchrzaka. Następnie kapitanowie drużyn losowali grupy. Mecze rozgrywano w systemie dwie połowy każda po osiem minut. Chociaż pogoda początkowo nie zachęcała do gry, zawodnicy zaciekle walczyli do ostatniej minuty.

Ostatecznie zwyciężyła PSP Grodzisk Wlkp.

Miejsce drugie – OSP Opalenica 1

Miejsce trzecie – OSP Granowo

Miejsce czwarte – OSP Opalenica 2

Miejsce piąte – Moto – Lech

Miejsce szóste – OSP Bukowiec

Nagrody wręczyli synowie Stanisława Majchrzaka oraz sekretarz gminy Opalenica Feliks Straburzyński. Nagrodzono również najlepszego strzelca, którym okazał się Łukasz Kubel, zdobywca aż pięciu bramek z PSP Grodzisk Wlkp. Nagroda dla najskuteczniejszego bramkarza trafiła do reprezentanta OSP Opalenica 2 – Krzysztofa Cichego.

Po turnieju o godzinie 14 przygotowano dla dzieci z okazji ich święta wiele atrakcji. Każde z nich mogło wziąć udział w 10 dyscyplinach i zbierać pieczątki, by móc wygrać cenne nagrody. W tym także przejazd wozem strażackim. Oprócz tego na chętnych czekały darmowe przejazdy bryczką, motocyklami i quadami. Przy OSiR-ze znajdowało się dodatkowo stoisko z darmową watą cukrową, grochówką i malowaniem twarzy.


ZOBACZ ZDJĘCIA

Comments

comments