II Turniej Tenisa Stołowego

Już po raz kolejny z inicjatywy Naczelnika Opalenickiej OSP Mieczysława Koniecznego odbył się turniej strażaków. Z pomocą członków Sekcji Tenisa Stołowego, oraz pracowników OSiR udało się w bardzo dobrych warunkach przeprowadzić zawody. Rywalizujący strażacy dawali z siebie wszystko i z ogromnym zacięciem walczyli o punkty. W trakcie zawodów dotarła do nich informacja o zdobyciu złotego medalu przez Zbigniewa Bródkę (strażak PSP w Łowiczu) na Igrzyskach Olimpijskich w Soczi co jeszcze bardziej zmotywowało zawodników do walki. Ostatecznie po rozegraniu wielu ciekawych pojedynków braciom Mateuszowi i Maciejowi Cyprian nie udało się zdetronizować ubiegłorocznego Mistrza – Tomasza Kaczmarka i musieli zadowolić się odpowiednio drugim i trzecim miejscem.

W zmaganiach Młodzieżowej Grupy Pożarniczej najlepszy okazał się Jakub Zandecki, który wyprzedził Krzysztofa Netkę i Jakuba Cichego. Wszyscy zawodnicy byli bardzo zadowoleni z możliwości rywalizowania w gronie przyjaciół, których łączy wspólna pasja i udowodnili (przeprowadzając błyskawiczną akcję sprzątania sali po zawodach), że tworzą znakomicie zgraną grupę.
Zwycięzców Pucharami nagrodził Naczelny – Pan Mieczysław Konieczny, który uhonorował także Prezesa MKTS Opalenica pamiątkowym pucharem – za pomoc w organizacji turnieju.

Tekst ze strony MKTS Opalenica

ZOBACZ ZDJĘCIA

Comments

comments