V Turniej im. Stanisława Majchrzaka

Już po raz piąty OSP Opalenica zorganizowała turniej piłkarski. W tegorocznej edycji wzięły udział cztery drużyny: dwie z OSP Opalenica, OSP Granowo oraz OSP Gminy Kuślin. Rozgrywki otwarli synowie Stanisława Majchrzaka.

Mecze rozgrywano na zasadzie każdy z każdym, a połowa meczu trwała 8 minut.

Po zaciętej rywalizacji najlepszą drużyną okazała się OSP Opalenica I. Zaraz za nimi uplasowała się OSP Gminy Kuślin. Miejsce III zajęła OSP Granowo, a za podium znalazła się druga drużyna OSP Opalenica.

Najskuteczniejszym strzelcem turnieju uznano Tomasza Cichego z dorobkiem pięciu bramek, a najlepszym bramkarzem Krzysztofa Cichego. Każda z drużyn została nagrodzona pamiątkowym dyplomem oraz statuetką za zajęcie miejsca na podium.


ZOBACZ ZDJĘCIA

Comments

comments