Szkolenie KPP

W dniu 14 czerwca od godziny 8:00 piętnastu strażaków zaczęło egzamin z Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Najpierw pisaliśmy egzamin następnie przystąpiliśmy do części praktycznej. Kurs na KPP rozpoczął się 29 maja i przez kolejne trzy weekendy nasi strażacy szkolili się z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Dwunastu z nich podeszło do kursu po raz pierwszy natomiast trzech miało recertyfikacje. W tej chwili w naszej remizie z ratownictwa KPP przeszkolonych jest dwudziestu trzech strażaków. W skład tej ekipy wchodzą: Burdajewicz Martyna, Cichy Dariusz, Cichy Jeremiasz, Cichy Krzysztof, Cichy Maciej, Cichy Tomasz, Cyprian Jarosław, Cyprian Maciej, Cyprian Mateusz, Hofman Marcin, Konieczny Mieczysław, Konieczny Paweł, Kostrzewski Marcin, Kotlarski Jacek, Łęszczak Michał, Malinowski Tomasz, Meler Bartosz, Meler Maciej, Mortka Elżbieta, Poprawa Adam, Poprawa Sebastian, Stachowiak Adrian, Szeszuła Mariusz.

Comments

comments