Dycha Drzymały

Naszą biegową tradycją stało się już coroczne reprezentowanie jednostki na zawodach w Rakoniewicach. Dycha Drzymały to bieg, który zawsze przyciąga wielu biegaczy ze względu na wspaniałą organizację i atmosferę, a pakiety na tę właśnie imprezę rozchodzą się w oka mgnieniu.

Na trasę wyruszyliśmy równo o 9.00 w składzie: Agata Świątek, Adrianna Grelka, Jarosław Cyprian i Mariusz Szeszuła. Walczyliśmy nie tylko z czasem i innymi biegaczami, ale i ze słońcem, które jednak postanowiło na czas biegu wyjrzeć zza chmur. Do pokonania mieliśmy dwie pięciokilometrowe pętle, a na mecie czekały na nas medale oraz dodatkowo dla kobiet misie.

Dycha Drzymały w Rakoniewicach to bieg, w którym dodatkowo walczymy w kategorii strażacy OSP – oddzielnie kobiety i mężczyźni. W tym roku dwóm naszym reprezentantkom udało się wywalczyć miejsce na podium. Pierwsze miejsce zdobyła Agata Świątek, na trzecim miejscu uplasowała się Adrianna Grelka.

Z całego serca gratulujemy i dziękujemy organizatorom i władzom miasta Rakoniewice za stworzenie tak wspaniałego wydarzenia. Dycha Drzymały jest okazją nie tylko na sprawdzenie swojej formy, ale także na poznanie historii pożarnictwa, ponieważ uczestnicy biegu mogą zapoznać się z eksponatami Muzeum Pożarnictwa. Na pewno wrócimy za rok!

Comments

comments