Walizka pozostawiona przy UM w Opalenicy

W dniu 5 grudnia o godz. 11:15 nasza jednostka została zadysponowana na skrzyżowanie ulic 3-go Maja a Mickiewicza w Opalenicy gdzie pozostawiona została walizka. Na miejsce udaliśmy się jednym zastępem na samochodzie GBA 2,5/16. Po dojeździe na miejsce akcji działali już Policjanci. Do naszych zadań należało przeprowadzenie ewakuacji z pobliskich budynków oraz wsparcie Policji w zabezpieczeniu terenu. Do działań dodatkowo zadysponowany został jeden zastęp z OSP Wojnowice oraz dowódca JRG w Nowym Tomyślu. Po sprawdzeniu walizki przez robota i saperów po blisko 3 godzinach ruch został przywrócony gdyż okazał się to głupi żart.

Jeśli ktoś widział osoby poruszające się z walizką w godzinach 10-11 przy UM w Opalenicy proszony jest o kontakt z Policją.

ZOBACZ NASZ FILM PROMOCYJNY Z DZIAŁAŃ W ROKU 2016

Comments

comments